BIP
 
warto wiedzieć
Informacja dla lekarzy wykonujących badania kandydatów na egzaminatorów i egzaminatorówszczegóły »
Kurs kwalifikacyjny w dziedzinie „Pielęgniarstwa w ochronie zdrowia pracujących” szczegóły »
Kurs pt: Dokumentacja badań psychologicznych w zakresie orzecznictwa o zdolności do pracy w świetle obowiązujących przepisów prawaszczegóły »
Nowe rozporządzenie w sprawie chorób zawodowychszczegóły »
Sprawozdawczość MZ-35A za 2023szczegóły »
Sprawozdawczość MZ-35B za 2023szczegóły »
System Statystyki Resortowej Ministra Zdrowiaszczegóły »
Zaproszenie do podjęcia inicjatyw na rzecz podnoszenia zdrowotności pracownikówszczegóły »
Zmiany w ustawie Kodeks pracy dotyczące chorób zawodowychszczegóły »
Zmiany w ustawie o służbie medycyny pracyszczegóły »
Szczegóły dotyczące : System Statystyki Resortowej Ministra Zdrowia

Informujemy, że dla lekarzy prowadzących działalność w ramach indywidualnej praktyki lekarskiej istnieje możliwość dokonania w Ośrodku rejestracji do Systemu Statystyki Resortowej Ministra Zdrowia. Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie: tel. 52 3419465; e-mail metorg@womp.bydgoszcz.pl. Potrzebne dane to: numeru prawa wykonywania zawodu, numeru NIP i REGON praktyki albo numer wpisu do rejestru praktyk zawodowych prowadzonego przez Izbę Lekarską.

Proces jest dwuetapowy.

1)      W pierwszym etapie ma miejsce rejestracja do systemu i wygenerowanie wniosku rejestracyjnego w formacie PDF, który należy wydrukować, podpisać, opieczętować  oraz  przesłać  na  adres  znajdujący  się  w  lewym  górnym  rogu wniosku. Można – oprócz listem tradycyjnym, aby przyspieszyć procedurę – przesłać faxem lub e-mailem po wcześniejszym zeskanowaniu podpisanego i opieczętowanego wniosku.

2)      W drugim etapie administrator po otrzymaniu wniosku i pozytywnym zweryfikowaniu zawartych w nim informacji aktywuje konto, o czym osoba rejestrująca się zostanie poinformowana mailem na adres wskazany w formularzu.

Szczegóły obsługi Systemu Statystyki Resortowej Ministra Zdrowia znajdują się w poradniku p.t.: „Instrukcja dla operatora podmiotu sprawozdawczego”, dostępnym na stronie Ośrodka w zakładce: "warto wiedzieć - druki do pobrania".

Liczba odsłon 1812792 od 01.03.2008 r.  |  Wszelkie prawa zastrzeżone 1999 - 2024 © - WOMP Bydgoszcz  |  Projekt i wykonanie - ZUE we współpracy z WOMP Bydgoszcz  |  Logowanie